Farmasi – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmasi

FARMASİ

%100 Türk markası olan yerli sermaye ile yoluna devam eden Farmasi, Dr Cevdet Tuna gibi değerli bir bilim adamı tarafından kurulmuş ve günümüze gelene kadar binlerce ürün çeşitliliği ile binlerce farklı ülkedeki insanlara hitap eden büyük bir markadır.

Farmasi’yi değerli kılan en büyük öğe şüphesiz %100 yerli sermaye ile yoluna devam etmesi ve Türk standartlarına uygun olarak helal sertifikaya sahip olmasıdır. Farmasi’de kişisel bakım ürünlerinden, renkli kozmetik ürünlerine, ev, ofis, araç temizlik ürünlerinden, bebek bakım ürünlerine, dünyaca ünlü parfümlerin muadillerinden, kişisel aksesuarları varana kadar binlerce farklı ürünü tek bir marka da bulabilirsiniz. Online ve güvenli bir şekilde yapacağınız alışverişler ile aynı zamanda kendi işinizin patronu da olabilirsiniz. Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi danışmanı ünvanı ile ürünleri %30, %40 daha indirimli fiyattan satın almanıza imkan tanır. Yani ürünleri neredeyse fabrika satış fiyatından satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Farmasi sizlere yepyeni bir iş imkanı da sunar. Dilerseniz kendi alt ekibinizi oluşturarak çevrenizdeki insanlara Farmasi’yi anlatarak sizde bir Farmasi üyesi olup kendi alt ekibinizi oluşturarak ürünlerden prim sistemi vasıtasıyla kâr elde edebilirsiniz. Siz de kendi işinizin patronu olmak ve ürünleri indirimli fiyattan, temiz içerikli bir şekilde satın almak istiyorsanız Farmasi’yi takip edin.

Farmasi Adres ve İletişim Bilgileri

Farmasi Kozmetik Ömerli’deki fabrikası ile İstanbul ilinde yer almaktadır. 40000 metrekarelik kendi entegre tesisinde lamine tesisi, plastik tesisi, kişisel bakım, kozmetik, ıslak mendil, deterjan, parfüm ve lojistik merkezi kapsamında birbirinden farklı bölümlere ayrılmaktadır. Temiz dünya anlayışı ile yoluna devam eden Farmasi Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesisine sahiptir. İstanbul Ömerli’de bulunan fabrikası birbirinden farklı ürünler ile günlük 1 ton üretim kapasitesine sahiptir. Farmasi Kozmetik Uran Caddesi Ömerli Mahallesi 347094 Çekmeköy/İstanbul adresinde yer almaktadır.

bilgi@farmasiint.com

farmasi@hs01.kep.tr

0216 430 19 99 – 0216 435 79 80

Ömerli Merkez Mahallesi Uran Caddesi No: 33 Çekmeköy/İstanbul