Farmasi Prim Sistemi – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmasi Prim Sistemi

FARMASİ PRİM SİSTEMİ

%100 Türk markası olan Farmasi yerli sermaye ile kurulmuştur. Ürünlerinin kategorisi oldukça geniştir. Ürünleri hem online ve güvenli bir şekilde satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, hem de Farmasi’den yaptığınız her siparişle kendi iş imkanınızı yaratabilirsiniz. Nasıl mı?

 

İlk olarak Farmasi’ye üye olmanız ve Farmasi danışmanı ünvanı almanız gerekiyor. Ardından çevrenizdeki insanlara Farmasi’yi tavsiye ederek kendi küçük üye ağınızı oluşturmanız gerekiyor. Zaman içerisinde Farmasi danışmanı ünvanınız üye ağınızın genişlemesi, satış hacminizin artmasına bağlı olarak artacaktır. Böylece prim sistemine bağlı olarak eve getireceğiniz kazanç miktarı da 2 hatta 3 katına çıkacaktır. İşte Farmasi prim sistemi ;

Farmasi prim sistemine bağlı olarak hem yeni kayıt kampanyaları, sponsor kampanyaları, hızlı başlangıç kampanyalarından faydalanabilir hem de grup satışı ile kazanç elde edebilirsiniz. Farmasi prim sistemi hem sizin hem de alt ekibinizin bulunduğunuz ay içerisinde vereceğiniz siparişlerin toplamına yani ciroya bağlı olarak şekillenecektir. Cironuza bağlı olarak yüzdelik bir kazanç dilimi elde edeceksiniz. Yani siz ve oluşturduğunuz alt ekibiniz 500 TL puana ulaşırsanız %3, 1500 TL puana ulaşırsanız %6, 3000 TL puana ulaşırsanız %9, 6000 TL puana ulaşırsanız %12, 10 bin TL puana ulaşırsanız %15, 15 bin TL puana ulaşırsanız %18, 20 bin TL puana ulaşırsanız %22 oranında prim almaya hak kazanırsınız. Bu prim sisteminden 6000 TL puana ulaşan %12’lik dilimdekiler lider, 10.000 TL puana ulaşan %15i dilimdekiler üst lider, 15000 TL puana ulaşan %18 dilimdekiler yönetici, 20.000 TL puana ulaşan %22 prim sistemine dahil olanlar ise müdür ünvanına sahiplerdir. Her ay aktif kalarak üyelerinizin de aktif kalmasını sağlayarak sizde prim sistemine bağlı olarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca Farmasi’den düzenli olarak sipariş vermeniz üye ağınızın içerisinde bulunan kişilere ve üye ağınızın kendi üye yaptığı gruplara sipariş vermesini söyleyerek yeni üyeler eklemeniz gerekiyor. Her ay üye ağınızı genişlettiğinizde alacağız prim miktarı da artacaktır. Ortalama olarak söylemek gerekirse 150 TL’lik düzenli sipariş veren üyeler bulursanız %3 grubundaki kişiler için 4 kişi, %6 grubundaki kişiler için 10 kişi, %9 grubundaki kişiler için 20 kişi gerekmektedir. Kendi alt ekibinizden yani alt üyeniz olan kişiler sipariş verdiklerinde cironun toplamı olarak sizde prim sisteminden kendinize düşen payı alabilirsiniz. Ayrıca üyeleriniz arasında satış yapan üyeler bulunursa daha yüksek ciro yani daha yüksek Kâr elde edebilirsiniz. Ne kadar prim kazanacağınızı daha detaylı bir şekilde sayfamız üzerinde bulunan prim sistemi tablosuna bakarak öğrenebilirsiniz.

Farmasi Prim Hesaplama

 

Farmasi’de prim almaya hak kazanmak için ilk yapmanız gereken şey sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olmaktır. Ardından Farmasi’nin ünvan basamaklarını yani aslında kariyer basamaklarını tamamlamanız gerekiyor. Bu basamaklar her ay yeni bir şekilde hesaplanır. Yani aylık olarak hesaplanır. Her yeni ay başlangıcında ise sıfırlanır. Prim hesaplama kişinin ünvanına, alt ekibine, alt ekibindeki satışın cirosuna bağlı olarak değişmektedir.

 

Seviyeler

%3 prim grubundaki kişiler 500 TL, %6 prim grubundaki kişiler 1500 TL, %9 prim grubundaki kişiler 3000 TL, %12 prim grubundaki kişiler 6000 TL, %15 prim grubundaki kişiler 10.000 TL, %18 prim grubundaki kişiler 15000 TL, %22 prim grubundaki kişiler 20.000 TL’ye kadar kazanç elde edebilirler. Yani sizin veya alt ekibinin yaptığı alışverişler grup olarak TL puanınıza yansır. TL puanınız sizin ve grubunuzun kariyerini belirler.

 

Farmasi Prim Nasıl Hesaplanır

Farmasi prim hesaplamanız için kişisel siparişleriniz ve sizin eklediğiniz alt üyelerin grup TL puanları esas alınır. Birinci alt üye ve üyelerinin toplamı 400 TL, ikinci alt üye ve üyelerinin toplamı 600 TL %3 prim grubu, üçüncü alt üye ve üyelerinin toplamı 1500 TL %6 prim grubu, dördüncü alt üye ve üyelerinin toplamı 3000 TL %9’luk prim grubu, beşinci alt üye ve üyelerinin toplamı 4500 TL yani %12’lik prim grubuna tekabul etmektedir. Dolayısıyla grup olarak TL puanınız 250 + 400 + 600 + 1500 + 3000 + 4500 yani 10.250 TL puan olarak hesaplanır. Bu da %15’lik bir prim seviyesine tekabül eder. Bildiğiniz gibi %15’lik prim seviyesi üst lider seviyesi olarak bilinmektedir. Kazanç hesaplanırken %18 KDV düşülür ve alt üyeleriniz ile aranızdaki seviye farkı bulunarak çıkan farkın yüzdesi alınır. Sizin kazancınız ve üyelerinizin o ay içerisindeki yaptığı kazançlar toplanır. Son işlem olarak kazançtan %20 stopaj vergisi kesilir ve ortaya net bir sonuç çıkar. Verdiğimiz örnekten yola çıkarak sizde kendi prim hesabınızı yapabilirsiniz.

Farmasi Prim Alma Koşulları

Farmasi kazanç planı sayesinde siz de kendi primlerinizi hesaplayabilecek, kendi kişisel puanlarınız ve üyelerinizin yaptığı ciro üzerinden prim sistemine bağlı olarak aylık ne kadar kazanabileceğinizi öğrenebileceksiniz. İşte Farmasi kazanç planı;

 

Farmasi Girişimci

Farmasi üye olup Farmasi yönetmenliğini onaylayan kişi girişimci ünvanını kazanır. Girişimcinin seviyesine göre prim alması için her ay 140 TL puan sipariş girişi yapılmalıdır.

 

Farmasi Lider

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel olarak veya grubu ile 3000 TL’lik puan toplayanlar %9’luk prim grubuna girerler.

 

Farmasi Üst Lider

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel veya grubu ile 10.000 TL puanlık alışveriş yapanlar %15’lik prim grubuna girerler.

 

Yönetici

Yine kampanya ayı içerisinde kişisel veya grubu ile minimum 15.000 TL puanlık alışveriş yapanlar %18 prim grubuna girerler.

 

Farmasi Müdür

Kişisel veya grubu ile minimum 20.000 TL’lik puan alışverişi yapanlar %21 prim grubuna girerler. Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmaktadır. Müdür birinci nesilden %3, ikinci nesilden %2, üçüncü nesilden %1.5, dördüncü nesilden %1 müdür primi alır.

 

Farmasi Direktör

12 ay içerisinde kişisel veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20 bin TL’lik puan alışverişi yapanlar %21 prim grubuna girerler. Direktör birinci nesilden %3, ikinci nesilden %2, üçüncü nesilden %1.5, dördüncü nesilden %1’lik direktör primi alır.

 

Farmasi Altın Müdür Direktör

12 ay kişisel veya grubu ile beş kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20.000 TL’lik puan alışverişi yapanlar %21’lik prim grubuna girerler. Altın müdür direktör birinci nesilden %3.5, ikinci nesilden %2.5, üçüncü nesilden %1,75, dördüncü nesilden %1,25 direktörlük primi alır.

 

Farmasi Platin Müdür Direktör

Platin müdür seviyesine ulaşan bir kişi bir yıl içerisinde 5 defa platin müdür seviyesini koruması halinde platin direktör ünvanına ulaşır. Fiat Egea veya muadili araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanır. Platin müdür direktör birinci nesilden %4,25, ikinci nesilden %3,25, üçüncü nesinden %2.25, dördüncü nesilden %1,50 direktörlük primi alır.

 

Farmasi Zümrüt Müdür Direktör

Zümrüt müdür seviyesine ulaşan kişi bir yıl içerisinde 5 defa zümrüt müdür seviyesini koruması halinde zümrüt direktör ünvanına ulaşıp Peugeot 3008 veya muadili araç kullanımı hakkından 12 ay boyunca yararlanırız. Zümrüt müdür direktör birinci nesilden %5, ikinci nesilden %4, üçüncü nesilden %3, dördüncü nesilden %2’lik direktörlük primi almaktadır.

 

Farmasi Elmas Müdür Direktör

Elmas müdür seviyesine ulaşan bir kişi bir yıl içerisinde 5 defa elmas müdür seviyesini koruması halinde elmas direktör ünvanına ulaşıp BMW 3 araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanır veya araç kullanım hakkı yerine talep edilirse 48 bin TL aylık para ödülünden faydalanabilir. Elmas müdür direktör birinci nesilden %6, ikinci nesilden %5, üçüncü nesilden %4, dördüncü nesilden %3 direktörlük primi alır.

 

Farmasi Yeni Üst Ünvan Koşulları

 

Farmasi Asbaşkan Müdür Direktör

Asbaşkan seviyesine ulaşan bir kişi bir yıl içerisinde 5 defa asbaşkan müdür seviyesini koruması halinde asbaşkan direktör ünvanına ulaşıp 125 bin TL’lik nakit ödül ve BMW 5 serisi veya muadil ilaç kullanım hakkından 12 ay boyunca faydalanır.

 

Farmasi Başkan Müdür Direktör

Başkan seviyesine ulaşan bir kişi yıl içerisinde 5 defa başkan müdür seviyesini koruması halinde başkan direktör ünvanına ulaşıp 250.000 TL nakit ödül ve BMW 7 serisi veya muadil araç kullanım hakkından 12 ay boyunca faydalanır. 250.000 TL 12 ayda eşit şekilde ödenecektir.

 

Farmasi Sultan Müdür Direktör

Sultan seviyesine ulaşan kişi bir yıl içerisinde 5 defa sultan müdür seviyesini koruması halinde sultan direktör ünvanına ulaşıp 500.000 TL nakit ödül veya Range Rover veya muadil araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanır.

 

Farmasi Sultan Başkan ve Asbaşkan Ünvan Puanları

%21 ve müdür 0,5 puan, direktör 1 puan, altın müdür 1,5 puan, altın direktör 2 puan, platin müdür 3 puan, platin direktör 4 puan, zümrüt müdür 6 puan, zümrüt direktör 8 puan, elmas müdür 10 puan, elmas direktör 12 puan.

 
    FARMASİ ÜYE OL

    Farmasi üye ol ilk siparişinde geçerli %75 indirimli farmasi başlangıç paketini alma fırsatını kaçırma.

    Farmasi üye ol‘arak hızla büyüyen bir ailenin parçası ol evden çalışma modelimizle dilediğin kadar çalış, çalıştığın kadar kazan, seni yönlendiren, bilgilendiren, ekip kurmana yardımcı olan, fırsatları ve kampanyaları takip etmene öncülük eden bir sponsorun olsun sende evde çalışma modelimizle hızla kazanç sağlamaya başla.

    Hazırsan farmasi üyelik formu‘nu doldur başvurunu yap bügün hayallerini gerçekleştirmeye ilk adımını atarak başla.