FARMASİ SİZE NE  KAZANDIRIR ?

Doğrudan satış yapan herkes işinde emeklerinin karşılığı olarak kazanmak ve ilerlemek ister.Bir çok  doğrudan satış firması size vaatlerde  bulunur fakat karşılığında istekleri ağır ve belli koşullarda olur. Kazancınız  az olunca yaptıklarınızın ve zamanınızın boşa geçtiğini düşüncesi çalışma isteğinizi kırar .Farmasi Kozmetik Şirketinin 9 yıllık geçmişinde önceliği her zaman danışanlarının  emeklerinin karşılığı vermek olmuştur. Çalışma sisteminizi sponsorunuz dan aldığınız destekle oluşturur ,istediğiniz çalışma saatlerinde aktivitenizi yapabilirsiniz.

Farmasi Sizi Hayallerinize Ulaştırıyor

Farmasi etkili kariyer sistemi ile üyelerine yüksek kazanç elde etme şansı sunmaktadır. Farmasi’de üç farklı kazanç sistemi mevcuttur. Birincisi kendi ürünlerinizi indirimli alırken puanınız karşılığında hediyeler kazanmak 2.si alış satış yaparak ürünleri %30 veya %40 kârlı bir şekilde satarsınız (Farmasi bölümü %30, Dr. C. Tuna bölümü %40).

Farmasi’nin ürün yelpazesi  çok geniştir ,Dr.Cevdet Tuna ürünleri doğal ve bitkisel olduğu için üretimini kendi fabrikalarında yapması sayesinde uygun fiyatları ile satış yapmak daha kolaydır.

Evinizin ve kişisel ihtiyaçlarınızın tüketilebilir  ürünlerinin çoğunluğunu üretmektedir.(Bebek bakım ürünleri, parfüm, deodorant , makyaj,oje tırnak bakımı, cilt bakım ürünleri, şampuan,saç şekillendiriciler, kişisel bakım, temizlik ürünleri, oto temizliği, mutfak ürünleri ve besin takviyeleri gibi ana kategorilerde yüzlerce ürünü mevcuttur)

İkinci olarak kariyer sistemine göre çalışarak yüksek gelir elde edersiniz.

Kariyer planı yaparak kendi işinizin patronu olur, iyi gelirler elde ederek hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.

 Farmasi Rahat İş İmkanı Sunar

Farmasi’de müdür seviyesindeki bir kişinin ortalama geliri asgari ücretin üzerindedir. Buna ulaşmak için de ortalama 150 TL sipariş veren 134 kişiyi üye yapmanız yeterlidir. Her üyeniz 5 üye bulursa 1 (siz) + 5 Üye (Sizin Eklediğiniz) + 25 Üye (Alt üyenizin eklediği) +125 Üye= 156 üyeye ulaşır ve müdür olursunuz. Tabi bu zaman zarfı içinde %3 seviyesinden %21 e gelene kadar da bir çok prim ve hediye kazanırsınız.

Sistem kazançlı olduğu için eklediğiniz üyeler tarafından kendi kendine de büyümektedir. Kendinize uygun çalışma sürelerini belirleyerek dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz şekilde çalışabilirsiniz.

X Firma Koşulları İle Farmasi Kozmetik Şirketinin  Çalışma Sistemi Nedir ?

  • Belli kotalarda sipariş zorunluluğu.

Farmasi’de istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

  • Sponsor ve takım kaptanlarının verdiği kotayı doldurmak.

Farmasi’de belirli kota zorunluluğu yoktur.

  • Her ay belirli sayıda üye eklemek.

Üye eklemek tamamen sizin isteğinize kalmıştır.Ekip kurarak ilerlemek istiyorsanız  üye ekleyebilirsiniz.

  • Kendi bölgesi dışından üye eklememe yasağı,(Takım Öncüsü herhangi bir sebeple il değiştirirse ekibi elinden alınır. Gittiği ilde aynı büyüklükte başka üyeler verilir.(tabi o üyelerle uyum sağlamak ve büyütmek takım öncüsünün yeteneğine bağlıdır.)

Taşınma durumu,tayin gibi durumlarda adres değişikli olunca ekibinizde hiç bir değişiklik olmaz aynı ekiple çalışmaya devam edersiniz,sadece sizinle ilgilenen bölge müdürünüz değişir.

  • Bazı X firmalarda  grup primi ve basamak kazancı yoktur.

Farmasi’de grup pirimi ve her basamakta artan kazancınız vardır. Kazanç sistemi ile ilgili makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

  • Herkes aynı haklara sahip değildir

Farmasi’de ayrım yoktur ,herkes eşittir

 

 

 

5 1 vote
oy ver
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nevin

Farmaside kariyer yapmak istiyorum bu konuda nasıl destek veriyorsunuz ?

Farmasi Kozmetik

Nevin Hanım bize 0542 394 38 38 numarasındanulaşın, sizi bilgilendirelim…

elsa

uye olmak istiyorum