Sıkça Sorulan Sorular – Farmasi | Farmasi Kozmetik | Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Sıkça Sorulan Sorular

1- Farmasi’ye Nasıl Üye Olabilirim?

Farmasi’ye sayfamızdan üyelik ve kayıt formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra birkaç saat içerisinde danışmanlarımız sizi arayarak Farmasi hakkında aklınıza takılan tüm soruları cevaplandıracak ve üyeliğinizi onaylayacaktır.

2- Farmasi Danışmanı Ne Anlama Gelmektedir?

Farmasi danışmanı Farmasi’ye üye olduğunuzda alacağınız ilk ünvan olup ürünleri daha indirimli fiyattan satın almanıza yardımcı olacaktır.

3- Farmasi Sponsoru Nedir?

Farmasi’ye üye olduğunuzda sizlere her konuda yardımcı olan, yol gösteren profesyonel ve deneyimli Farmasi ekibinden olan kişilerdir. Farmasi sponsorunuz size Farmasi’de ilerlemeniz için oldukça katkıda bulunacak önemli bir emsaldir.

4- Nasıl Farmasi Siparişi Verebilirim?

Farmasi siparişi vermek için dilerseniz üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra ürünleri daha indirimli fiyattan satın almaya başlayabilirsiniz. Bunun için sayfamız üzerinde bulunan online kataloğu incelemeniz, ürünlerin kodları ile birlikte siparişinizi online olarak vermeniz gerekiyor. Online siparişinizi takip etmek istiyorsanız kişisel sayfanıza tıkladıktan sonra kargo takip bölümünden kargonuzun nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz.

5- Farmasi’de Ne Kadar Kazanabilirim?

Farmasi’de ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı bir unsurdur. Farmasi danışmanı olarak başladığınız yolda çevrenize ne kadar Farmasi’yi tavsiye eder, ne kadar fazla insanla iletişim kurarsanız ve çevrenizdeki insanlara ne kadar detaylı bir şekilde Farmasi’yi anlatır ve sevdirirseniz onlar da çevresindeki insanlara Farmasi’yi anlatacaktır. Yani kendi alt ekibinizi yavaş yavaş oluştururken Farmasi’ye kattığınız insanlar da kendi alt ekibini oluşturmaya başlayacaktır. Böylece Farmasi aileniz büyüyecek, satış hacmine ve ciroya bağlı olarak prim sisteminden daha fazla kazanç elde etmeye başlayacaksınız. Kısacası ne kadar fazla çevrenizi büyütür ve insan ilişkilerinde başarılı olursanız Farmasi’de kazancınız da dolaylı olarak artacaktır.

6- Siparişimi Nasıl Teslim Alırım?

Farmasi siparişinizi kargo takip bölümünden takip ettikten sonra dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini, dilerseniz kredi kartı seçeneğini seçerek ödemenizi tamamlayabilir ve kargodan kapıda teslim alabilirsiniz veya direkt kargo şirketine giderek şubeden de siparişinizi teslim alabilirsiniz.

7- Kargo Sıfırlama Ürünü Ne Anlama Gelmektedir?

Farmasi’nin en çok kazandıran kampanyalarından biri kargo sıfırlama ürünleridir. Kargo sıfırlama ürünleri danışmanlara özel bir sistemdir. Kargo sıfırlama ürününü tercih ederseniz ücretsiz kargo hakkını kullanmış olursunuz. Yani kargo hakkını kazandıran limitten daha az sipariş verdiğinizde ödediğiniz kargo ücretinin karşılığı olarak danışmanınıza gönderilen ücretsiz hediye ürün anlamına gelmektedir.

8- Farmasi’de Prim Ödeme Günleri Hangi Günlerdir?

Farmasi’de prim ödemeleriniz ayın 20’si ve 30’un da yapılmaktadır.

9- Farmasi Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olabilirim?

En sık sorulan sorulardan biri de Farmasi kampanyalarından hemen haberdar olmak ve kampanyaları anında değerlendirmektir. Farmasi kampanyalarından haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı sık sık takip edebilir, her zaman yenilediğimiz ürünlerimizden ve kataloglarımızdan haberdar olabilir, ayrıca üyelik ve kayıt formu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz. Farmasi’ye ücretsiz üye olduğunuzda hem telefon bilgileriniziden ötürü en yeni bilgiler telefonunuza SMS olarak gelecek hem de mailinize gelecektir.