Farmaswi Ek İş İmkanı – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmaswi Ek İş İmkanı

Aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız, uzun süre iş aramaktan sıkıldıysanız veya aile bütçesine ek gelir ile katkıda bulunmak istiyorsanız ohalde Farmasi network sistemi ile sizlere yepyeni bir iş imkanı sunuyor. Öğrenciler, ev hanımları, ek işte çalışmak isteyen, part-time işte çalışmak isteyen kişiler siz de network sistemi ile kendi işinizin patronu olabilir, en önemlisi esnek çalışma saatleri dahilinde dilerseniz part-time dilerseniz full-time gerçekleştirebileceğiniz işinizi Farmasi’de bulacaksınız. Farmasi öğrenci, ev hanımı, öğretmen, doktor, kuaför, işletmeci, hemşire kısacası tüm iş gruplarından kişileri kendi bünyesinde topluyor ve yepyeni bir iş istihdamı sunuyor. 18 yaşından büyük kim olursa olsun Farmasi network sistemi ile hemen şimdi kazanç sağlamaya başlayabilir. Dilerseniz esnek çalışma saatlerinde sabah çok erken saatlerde kalkmak zorunda kalmadan hafta sonunu ailenize ve kendinize ayırarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. İşte Farmasi ek iş imkanı;

 

-Farmasi temsilcisi olmak için sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olmanız gerekiyor. Farmasi’ye ücretsiz üye olduktan sonra ilk ünvanınız Farmasi danışmanı ünvanı olacaktır. Farmasi danışmanı ünvanı ile kişisel ihtiyaçlarınızı fabrika satış fiyatından yani katalogdaki ürünlerin fiyatından %30, %40 daha indirimli şekilde satın alma imkânına sahip olacaksınız.

 

-Farmasi bünyesinde tüm ev ihtiyaçlarınızı ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürünler bulundurmaktadır. Bu ürünleri daha indirimli fiyattan satın alacağınız gibi Farmasi’ye üye olduğunuz için puan sistemi ile puanlarınız birikecek. Farmasi puan sistemi dahilinde siz alışveriş yaptıkça sizlere yeni alışverişlerinizde puan ekleyecek ve yeni hediyeler ile siparişlerinize hediye seçmenize olanak tanıyacak. Farmasi danışmanı olduğunuzda siparişlerinizi daha indirimli bir şekilde verebileceğiniz gibi çevrenizdeki insanlara Farmasi’yi tavsiye ederek aslında yepyeni bir iş imkanı yaratmış oluyorsunuz. Çevrenizdeki arkadaşlarınıza, dostlarınıza, akrabalarınıza Farmasi’yi tavsiye edip üye olmalarını sağladığınız da prim ile kendi iş istihdamınızı yaratmış olacaksınız. Sizin tavsiyeniz ve referansınız ile Farmasi’ye üye olan kişiler sizin üye ağınızı, yani ekibinizi oluşturacaktır. Adeta minik bir aile gibi başladığınız üye ağınız zamanla genişleyerek daha da büyüyecektir. Farmasi’yi tavsiye ettiğiniz kişilerde çevresine Farmasi’yi tavsiye edip üye yaptıkça aslında prim sistemi dahilinde üye yapanların satışlarından da siz prim almış olacaksınız. Kendi ekibinize yeni temsilciler katarak temsilcilerinizin yapacağı satışlar sonrasında ciro üzerinden kendi sınırınızı belirleyebileceksiniz. Yani Farmasi’de ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlıdır. Her ay 1000, 2000, 5000 veya 10.000 TL üzeri kâr elde edebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

 

-Farmasi danışmanı olarak başladığınız işte yıllar geçtikçe ve üye ağınız genişledikçe satış hacminizden dolayı yeni ünvanlarda kazanacaksınız. Böylece ürünlerden ve satış hacminden alacağınız prim artacak dolayısıyla maaşınız artacaktır. Kazancınızın artması için her daim üye ağınızı beslemeli yani genişletmelisiniz. Üye ağınızdaki kişiler yeni satış yaptığında, yeni siparişler verdiğinde ve sizin Farmasi danışmanı olan ünvanınız her defasında yükseldiğinde aslında satış hacmine bağlı olarak kazancınız da dolaylı yoldan artacaktır.

 

-Farmaside elmas müdür, müdür olma şansınız vardır. Böylece prim sistemine dayalı olarak hem kazancınız artacak, hem de Farmasi’nin sizlere sunduğu imkanlar artacaktır.

 

-Yapmış olduğunuz satışlar hem sizin için hem de ekibiniz için sizlere yeni ünvanlar kazandırır. Farmasi’de ünvanınız yükseldikçe hem SGK ve emeklilik hakkı kazanacak, hem de satış hacminize bağlı olarak kazancınızı arttırmış olacaksınız.

 

-Daha üst ünvanlarda hem yurtiçi tatillere, hem yurtdışı ücretsiz tatiller, hem de yepyeni son model arabalara binme hakkı elde etmiş olacaksınız.

 

-Farmasi’deki bu avantajları birebir yaşamak ve Farmasi’nin yeniliklerle dolu dünyasına adım atmak için yapmanız gereken ilk şey sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmaktır. Farmasi sizlere vereceği ücretsiz seminerler ile network işinin inceliklerini anlatacak ve bu işi nasıl yapmamız gerektiğini sizlere öğretecektir.

 

-Özgüveniniz yok ise, bu işi yapamam diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şu an sayfasında bulunduğunuz Songül Babacan ev hanımı olarak başladığı işinde şu an elmas müdür olarak devam etmekte ve aile bütçesine katkıda bulunmaktadır.

 

Siz de yapabileceğinize inanın ve Farmasi’nin sizlere sunduğu bu imkanı mutlaka değerlendirin. %100 Türk markası olan Farmasi’de siz de yerinizi alın.