Farmasiye Üye Nasıl Olunur ?

Merhabalar Bu Yazımızda Sizlere Farmasiye üye nasıl olunur bunu anlatmaya çalışıcaz umarız faydalı bir paylaşım olur.!

Farmasi Kozmetik 125 ülkeye ihracatta bulunan türk firmasıdır tamamen yerli bir kuruluştur. Günümüzde birçok kişiye ihitiyac sahibi olan ek kazanç veya ek kazançtan fazlasını kazanmak isteyen kişi veya firmalara kazanç kapısı olmaya devam eden ve etmekte olan bir firmadır farmasi. Biliyoruzki birçok kişinin merak ettiği sorulardan birtanesi farmasi üye nasıl olunur şeklindedir bu sorunun cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Farmasiye üye olmak için öncelikle Farmasiye kayıt olmak gerekiyor.

Farmasiye Nasıl Kayıt Olunur ?

Farmasiye Kayıt olabilmenizin iki yolu var. Birincisi firmanın kendi resmi sitesinden, ikincisi ise firmaya girişimci olarak üye olanların sitesinden farmasiye kayıt yapılabilmektedir. Farmasi kayıt veya üyelik işlemleri, firmanın kendi sitesinden aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz:

İnternet sitemize girerek, üyelik formunu doldurarak işe başlıyoruz.
Üyelik formunda yer alan adınız ve soyadınız ,
T.C. Kimlik numarası ve E-posta adresimizi ,
Doğum tarihimizi gün-ay ve yıl olarak giriniz
Cinsiyet kutucuğunda, gerekli olan seçeneği seçiniz
Adres kutucuğuna, açık adresinizi belirtiniz. Adres bilgileri; cadde, sokak, bina numarası, daire numarası ve semt şeklinde girilmelidir ( adınıza kesilen fatura ve ürün siparişlerinizin sorunsuz elinize ulaşması için önemlidir.)
Oturduğumuz bölgenin posta kodunu giriniz.
Cep telefonu alanına, cep numaramızı başında 0 olmadan girin.
“Sponsor kodunuz” kutucuğunda, sponsor tercihimiz varsa, bize verilen kodu giriyoruz. Sponsor genelde, yakınlarınızda bulunan ve sisteme daha önceden dahil olan kişilerdir.Eğer bir sponsorunuz yoksa ve kazanç sağlamayı hedeflıyorsanız mutlaka Farmasi sponsor değiştirme sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz

Bu kişilerden alacağınız kod ile üyelik işlemlerini yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir kod girmezseniz, sistem otomatik olarak size sponsor seçecektir.
Tüm alanları doldurduktan sonra, en altta 6 onay kutucuğu yer alıyor.

Bunlarıda işaretledikten sonra formu gondererek farmasi üyeliği için başvurunuzu tamamlıyabilirsiniz.

Dilerseniz Sayfamızda yer alan farmasi kayıt formu doldurarak farmasi üyelik işlemleriniz için size öncülük edebilir farmasinin sunduğu fırsat ve kampanyalardan faydalanmanıza yardımcı olabiliriz.

 

0 0 votes
oy ver
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments