Farmasi’de Prim Almaya Başlayalım – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmasi’de Prim Almaya Başlayalım

Farmasi network sistemi ile sizlere kendi işinizin patronu olma imkanını sunuyor. Farmasi prim sistemi sayesinde siz de kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik elde edeceğiniz kazancın potansiyeli tamamen size bağlıdır.

Farklı ünvanlara sahip olarak alt ekibinizi genişleterek Farmasi’de farklı prim gruplarına dahil olabilirsiniz. Farmasi’de priminizi hesaplamak için öncelikle ekibinizdeki grupların % kaçlık seviyelere dahil olduğunu öğrenin. Diğer adım olarak alt ekibinizdeki grupların %3 ve üzerindeki grup TL puanlarını öğrenin. %3 altı satışı olanların toplam puanlarını bilmeniz gerekmektedir.

Bu bilgilere dahil olarak 1.18 yani %18’lik gelir vergisi 0.80 yani %20’lik stopaj vergisi %3 yani %15 seviyesi ve üzeri için lider yetiştirme primi dahil olmaktadır. Yeni kayıt kampanyaları, sponsor kampanyaları, hızlı başlangıç kampanyaları ile siz de prim grubuna dahil olabilir ve o ay çok daha fazla prim alabilirsiniz.

Yönetici, müdür, direktör, altın müdür direktör, platin müdür direktör, zümrüt müdür direktör, elmas müdür direktör, başkan seviyesinde kişilerin primi oranlarını öğrenmek için tablomuzu inceleyebilirsiniz.