FARMASİ ÜRÜNLERİ

Merhabalar bu yazımızda farmasi ürünleri hakkında sizleri bilgilendirme amaçlı bir paylaşım yapmak istiyorum;

Farmasi ürünleri hakkında genel olarak en çok merak edilen konulara yer vermek istiyorum.

Farmasi Ürünleri

Farmasi ürünleri güvenilirmi ?

Farmasi ürünleri diğer kozmetik markalarından doğal, sağllıklı ve helal sertifikalıdır. Farmasi ürünleri ve bu ürünlerin içerikleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Farmasi’de Hangi Ürünler Var ?

Farmasi Ürün çeşitleri arasında krem, şampuan, oje, diş macunu, güneş kremi, pudra, fondöten, far, rimel, allık, ruj, maske bulmak mümkündür. Farmasi krem çeşitleri arasında el kremi, jel krem, yüz kremi, BB krem, CC krem, güneş kremi ve dudak kremi bakıma en temel noktadan başlamak isteyenlere geniş ürün yelpazesi ile seçenekler sunar.

Farmasi Kurucusu ve Sahibi Kimdir ?

1950’li yıllarda Dr. Cevdet Tuna’nın kurduğu, bugün ailenin üçüncü kuşak temsilcileri Sinan Tuna ve Emre Tuna tarafından yönetilen, gelecek nesiller için girişimciliği öne çıkarmayı felsefe edinen, ABD dahil 125 ülkeye ihracat yapan Türk markası Farmasi, dünyanın en prestijli kozmetik listesinde 32. Sırada yer almaaktadır.

Farmasi Ürünleri Bitkisel mi ?

Farmasi, Kozmetikten cilt bakımına, ev temizlik ürünleri‘nden parfümler‘e kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Farmasi markasının ürünleri tamamen bitkisel içerikli olup, helal sertifikası da dahil olmak üzere bir çok yüksek standartlar sertifikasına sahiptir.

Farmasi ürünleri Kimsayal İçerirmi ?

Farmasi kozmetik ürünleri içerisine, insan sağlığını olumsuz etkileyen maddeler katılmamaktadır. Farmasi firmasının en çok dikkat ettiği nokta, kimyasal ve kanserojen içeren maddelerin, üretiminden uzak tutulmasıdır.

Neden Farmasi Tercih Edilmeli ?

Çünkü farmasi kendi kurallarına göre üretim yapmaktadır. Ürünler paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik içermez. Farmasi’de nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz ve hayvansal içerik kullanmayarak vegan ürünler üretir.

Farmasi Türk Markası mı?

5 kıtada 125 ülkeye ihracat yapan %100 yerli sermayeli Türk Şirketidir.