Farmasi Misyon ve Vizyon – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmasi Misyon ve Vizyon

%100 Türk markası olan Farmasi öncülüğünü Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuş değerli bir bilim adamından almaktadır. Dr Cevdet Tuna Türkiye’de ilk öksürük şurubunu getiren, ilk göz damlasını getiren değerli bilim adamlarından biridir. Bu yüzden Farmasi her daim temiz içeriklerle üretilen eczane kökenli bir marka olmaya devam edecektir. Farmasi yerli gururumuz olarak 126 ülkeye ihracatta bulunmuştur ve binlerce farklı insana ulaşmıştır. Her daim yenilikleri ve modayı yakından takip eden Farmasi ihtiyaçlara yönelik ürünler üretmektedir. Her ay yenisi çıkan Farmasi kataloglarında birbirinden farklı ürünler, indirimler ile müşterileri ile buluşmaktadır. Siz de bu renkli dünyaya adım atmak, hem kazanmak hem de kazandırmak istiyorsanız Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Farmasi yıllardır süregelen başarısının en büyük sırrı olan misyon ve vizyonunu şu şekilde açıklıyor;

Farmasi Vizyon

10 yılda Türkiye’de ve yakın coğrafyada kişisel bakım ve kozmetik alanında doğrudan satış sektörünün lider güzellik firması olmak.

Farmasi Misyon

Varlığımızı müşterilerimize, danışmanlarımıza, çalışanlarımıza en yüksek faydayı sağlamak için sağlıklı, kaliteli, yenilikçi, çevreci ve uygun fiyatlı ürünler sunarak sürdürmek.

Farmasi’nin vizyon ve misyon hedeflerinin içerisinde daima en başarılı olmak, lider olmak, adından söz ettirmek ve Türkiye’yi gururlandırmak vardır. Bu yüzden Farmasi misyon ve vizyonunun hem değerlerine sahip çıkmak, hem Farmasi bünyesinde çalışan binlerce değerli arkadaşına adamak, hem de daima başarılarından söz ettirerek Dr Cevdet Tuna’nın öncülüğünde kurulmuş olan Farmasi’yi ileriye taşımak olarak belirlemiştir. Farmasi’nin vizyon ve misyonundan anlaşılacağı üzere başarılarına başarı katacak olan Farmasi markası göğsümüzü kabartmaya devam edecektir.