FARMASİ İZMİR BAYİLİK

Farmasi izmir bayilik ile farmasiye üye olmak isteyen, evinden, ofisinden, ek iş veya tam zamanlı olarak kazanç sağlamayı düşünen tüm farmasi girişimci adaylarına sunulan olanaklarla siz değerli izmir halkının yanındayız.

Farmasi izmir bayilik almak isteyen 18 yaş üstü herkese hiç bir koşul aramaksızın %80 varan indirim fırsatı sizde farmasi ile iş geliştirme tam zamanlı veya yarı zamanlı kazanç sağlıyarak fırsatları değerlendirebilir çok ciddi kazançlar sağlıyabilirsiniz.

Farmasi izmir şehrimizde bayilik oalarak kazanç sağlamak isteyen eğitim düzeyine, satış tecrübesine, tahsiline v.s bakılmaksızın para kazanmak isteyen, işe ihtiyacı olan herkese farmasi ailesi olarak bir iş imkanı sunuyoruz.

 

Farmasi İzmirBenim işe kazanç sağlamaya aileme katkıda bulunmaya ihtiyacım var ama hiç bir iş tecrübem yok nasıl yapabilirim hiç çevremde yok bu işi yapabilirmiyim v.b sorulara takılmayın.

Çünkü ; babacanlargrup olarak tüm izmir’lilere muhteşem bir eğitim fırsatıyla geliyoruz. Sizler için hzırladığımız eğitim olanaklarıyla kendinizi bambaşka bir boyuta taşıyabilir ve profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını kazançınızla farkedebilirsiniz. Hadi o zaman sizi neler bekliyor bi göz atalım!

SİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Farmasi izmir ilimize Özel Size kendinizi özel hissettirecek muhteşem bir eğitim plartform  hazırladık.

Alanında uzman kişiler tarafından, hem yazılı, hem de görsel olarak hazırlanmış muhteşem bir eğitime hazır mısınız?

  1. Ürün eğitimi,
  2. Online satış eğitimi,
  3. Saha satış eğitimi,

Ve şimdi sizin de bir danışmanınız olacak.

  1. Kişiye özel profosyonel danışmanlık hizmetleri.

 

BİR ÜST KADEMEYE GEÇTİĞİNİZDE

  1. Liderlik eğitimi,
  2. Ekip yönetim eğitimi,
  3. Sunum teknikleri eğitimi,
  4. Kişisel gelişim eğitimi,
  5. Satış psikoloji eğitimi,
  6. Ve bir çok muhteşem seminerler eğitimler, ve (Yurt içi yurt dışı tatiller ve Fabrika gezileri) sizleri bekliyor.

Bu eğitimler ayrı ayrı alındığında toplamda 11.000 tl tutarındaki bu eğitimler size özel olarak ücretsiz verilecektir.
Tüm bu imkanlardan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey ilk adımı atarak farmasi üyelik formunu doldurarak bizlere ulaşmanız formu doldurduktan sonra sizleri arıyacak yetkili arkadaşlarımız üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdiken sonra daha detaylı bilgi alabilir, farmasi izmir üzeri ve türkiye genelinde satış yaparak kazanç sağlayabılecek eğitimleri almaya başlıyabilirsiniz.

0 0 votes
oy ver
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments