Farmasi Askıdan Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Farmasi Hesabım Askıya Alındı ; Farmasi üyeliği askıya düşmüş olan bir girişimci, Farmasi üyesi olarak 2 şekilde Askı’dan alınabilirsiniz nasılmı!

Farmasi askı kaydınızı 4023520 kodlu sponsor koduyla askıdan alabilirsiniz.

Farmasi Askı kaydınızı gerçekleştirdikten sonra 0542 394 38 38 nolu Songül Bbacan ile iletişim kurabilirsiniz.

Kendi üyeliğinizi askı’dan alma; hesabı askı’ya düşmüş olan kişinin ‘TC ve Şifre’si Farmasi ‘Girişimci Girişi’ yerine yazılır ve giriş yapılır. Sayfa size ‘Üyeliğiniz Askıya Alınmıştır. Sponsorunuzu Tanıyormusunuz’ şeklinde bilgilendirme ekranı sunacaktır.

Evet butonuna basıldığınızda ‘Sponsor Getir’ yazan alana sponsorunuz olmasını istediğiniz kişinin Farmasi Girişimci Kodunu yazınız ( alan çok onemli zira size öncülük yapacak kişi her sorununuzda yanınızda olmalı bu sebeple sponsor seçerken seçici olmanızda fayda var).

Sponsor Getir butonuna bastığınızda belirttiğiniz kişinin ismi ve kodu gelecektir. Daha sonrasında size sms ile gelen kodu yazarak, kaydet butonuna basınız. Tebrikler artık İlgili kişinin ekibine aktarılmış oldunuz.

Bir diğer yol ise Farmasi sponsorunuz’un sizi askı’dan almasını istiyorsanız; sponsorunuza TC ve Şifre’nizi vermeniz gerekmektredir. Bu sayede sponsorunuz kişisel Farmasi sayfasına giriş yapacaktır, Askı’dan Al butonuna sizin Tc ve Şifre’nizi yazarak, kendini sponsorunuz olarak atıcak ve size gelen sms’deki kodu yazarak sizi askıdan alacaktır.

Farmasi Hesabım Askıya Alındı Ne Yapabilirim ?

Farmasi hesabınız askıya alındıysa ; daha önce üye olmuş olan kişinin bilgileri sistemde yer almakadır, fakat Farmasi üyeliği devam sonlandırılmış demektir. askıya alınan kişiyi üye yapmak için bilgilerini tekrardan girmeye gerek yoktur. Üyeliği askıda bulunan kişinin bilgileri yeniden giridiğinizde sistem tarafından uyarı verilecektir ve sistem kabul etmeyerek hata verecektir.. “Tc ve telefon numarası sistemde zaten mevcut” şeklinde bir yazı karşınıza çıkacaktır.

Farmasi üye olduğunuz ilk 2 ay boyunca sipariş vermemeniz durumunda farmasi üyeliğiniz askıya alınacaktır. Farmasiye üye olduktan sonra sipariş verdiğinizi var sayalım; Şimdi bu durumda en son sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 5. ay’ın sonunda üyeliğiniz sona erecek ve üyeliğiniz askıya alınacaktır.

Farmasi askı kaydınızı 4023520 kodlu sponsor koduyla askıdan alabilirsiniz.

Farmasi Askı kaydınızı gerçekleştirdikten sonra 0542 394 38 38 nolu Songül Babacan ile iletişim kurabilirsiniz.

 

5 2 votes
oy ver
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serpil çelik

Merhaba bende girişim oldum çok memnun kaldım teşekkür ederim.

AYŞE KOCAMAN

Üyeliğim askıdan alındı çok güzel indirimler vardı çok teşekkür ediyorum. Çok ilgilisiniz teşekkür ediyorum.