Farmasi Hangi Araçları Veriyor? – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmasi Hangi Araçları Veriyor?

Farmasi’de başarılarınız her zaman takdir ediliyor ve ödüllendiriliyor. Farmasi ailesine katılan herkes kazanmaya ve kazandırmaya başlıyor. Dünyaca ünlü markaların yani dünya devlerinin arasında yer alan Farmasi 126 ülkeye ihracat yapıyor ve binlerce farklı insana ulaşıyor. Farmasi bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı ürünler ile temiz içerikli uygun fiyatlı ürünleri kullanıcıları ile buluşturmakla kalmıyor aynı zamanda yepyeni iş istihdamlarıda sağlıyor. Farmasi’ye üye olan ve Farmasi girişimcisi olarak bu yolda başlayıp zamanla yükselerek aile bütçesine katkıda bulunan ve adeta kendi iş istihdamını yaratan insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Farmasi ödüllendirerek verdiği araç kullanım haklarının yanı sıra tatil imkanları ve teknoloji paketleri ile de adından sık sık söz ettiriyor. İşte Farmasi araç ödülleri;

 

Farmasi zümrüt direktör ünvanına sahip olan kişilere Peugeot 3008 SUV araç kullanım hakkını veriyor.

 

Farmasi asbaşkan BMW 5 serisi kullanım hakkını da asbaşkan ünvanına sahip olan kişilere bir yıl boyunca kullanmaları için veriyor. Ayrıca Farmasi platin direktör ünvanına sahip olan kişilere de Peugeot 3008 SUV araç kullanma fırsatını sunuyor.

 

Farmasi elmas direktör ünvanına sahip olan kişiler ise BMW 3 serisi araç kullanma hakkına sahip oluyor.

 

Siz de Farmasi’ye üye olarak başladığınız bu yolda kişisel ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara satın almakla kalmayacak aynı zamanda yepyeni bir kariyer fırsatının kapısını aralayacak ve gün gelip ünvanınızı yükselttiğinizde hem prim sistemine bağlı olarak kazancınızı yükseltmiş olacaksınız, hem de araç kullanım hakkından faydalanmış olacaksınız. Bunun için ilk yapmanız gereken şey sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmaktır.