Farmasi Bubble Bath Üçü Bir Arada

Banyo keyfiniz hiç bitmesin istiyorsanız o halde Farmasi’nin Bubble Bath 3’ü 1 arada şampuan, duş jeli ve banyo köpüklerini denemelisiniz. İsterseniz şampuan olarak saçlarınızda isterseniz duş jeli olarak vücudumuzu temizlemek için isterseniz köpük olarak küvetinizde kullanabilirsiniz. Birbirinden eşsiz kokulara sahip 3 üründe cildinizi asla germez, kurutmaz, egzamatik bir cilt yaratmaz. Cildinizi nemlendirirken gün boyu cildinizden mis gibi kokular yükselmesine yardımcı olur. Kalıcı kokusu sayesinde gün boyu kendinizi tertemiz hissedersiniz. Duş deneyiminiz enerjik olsun ve harika rahatlatıcı dakikalar yaşayayım istiyorsanız o halde Farmasi Bubble Bath ürünlerini denemelisiniz. İşte Farmasi Bubble Bath çeşitleri

Farmasi Bubble Bath Gül Bahçesi
Gül özlü ve argan yağlı ürün hem şampuan hem duş hem de duş köpüğü olarak kullanılmaktadır. Konsantre formüle sahip ürün 2 kat etkiye sahiptir. 500 ml 1000 ml’e denk gelmekte ve uzun süre kullanılacak bereketli bir ürün ortaya çıkmaktadır.

Farmasi Bubble Bath Yıldız Meyvesi
İçerisinde misket limonu ve aloe vera özleri bulunan Bubble Bath yıldız meyvesi enerjik ve dinamik bir duş deneyimi yaşamak için harika. özellikle bahar ve yaz aylarında tazelenmek için mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Bubble Bath Bahar Esintisi
Lavanta özü ve arnica montana çiçeğinin eşsiz kokusuna sahip bu ürün lavanta özünün yatıştırıcı etkisini üzerinde taşımaktadır. Eklem ağrılarınızı hafifletir baş ağrılarınızı hafifletir ve duş sırasında rahatlamanıza yardımcı olur. Arnica montana çiçeğinin eşsiz kokusu gün boyu cildinizde kalır.

Sizde Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilir ve duş keyfiniz hiç bitmeden harika bir etki yakalayabilirsiniz. Farmasi Bubble Bath gül bahçesi gül yüzlü ve argan yağı 500 ml 1103170. Farmasi Bubble Bath yıldız meyvesi misket limonu ve aloe vera 500 ml 1103171. Farmasi Bubble Bath bahar esintisi lavanta özü arnica montana 500 ml 1103172