Farmasi Başlangıç Paketi

Farmasi 2021 Yeni Üyelik Kayıt Başlangıç Paketi Setleri

Farmasi üyelik fırsatları sunmaya devam ediyor.Farmasiyle daha yakından tanışmanız için size benzersiz fiyata paket deneyimleri sunuyor. Başlangıç paketlerimizin amacı size en çok satılan ve en çok sevilen ürünleri en uygun fiyata sunarak deneyimleme şansı vermesidir. Farmasi başlangıç paketi‘nin değeri 260 tl iken size 84.99 tl ye kocaman bir paket ürün deneyimi yaşatmaktadır.

Farmasi yeni kayıt‘larımıza özel başlangıç paketimizi tüm yeni girişimcilerimiz ilk siparişlerine özel almaya hak kazanırlar. Farmasi’ye daha önce üye olup sonra üyeliği askıya alınan girişimcilerimizde üyeliklerini sponsor yardımı ile askıdan aldırdıktan sonra yeni kayıt sayılıyorlar ve onlarda başlangıç paketimizden yararlanabiliyorlar.

Sizlere özel iki çeşit başlangıç paketi deneyimi sunulmaktadır.

İlki içerisinde sekiz adet ürün bulunan kişisel bakım paketimizdir. İçerisinde;

⁃ 1 adet çok amaçlı temizleyici ,

⁃ 1 adet sarımsaklı şampuan ,

⁃ 1 adet at kestanesi balsamı,

⁃ 1 adet diş macunu,

⁃ 1 adet sabun,

⁃ 1 adet siyah maske ,

⁃ 1 adet BB krem ,

⁃ 1 adet ruj

⁃ 2 adet katalok ve çeşitli bilgilendirme formlarıyla birlikte özel mıknatıslı kutusunda 260 tl yerine  sadece 84.99 TL’dir.

İkinci başlangıç paketimiz ise renkli kozmetik paketimizdir. İçerisinde ;

⁃ 1 adet BB krem ,

⁃ 1 adet rimel,

⁃ 1 adet allık,

⁃ 1 adet ruj,

⁃ 1 adet temizleme mendili,

⁃ 1 adet göz kalemi,

⁃ 1 adet oje ,

⁃ Ürün testerları ve parfüm testerı,

⁃ 2 adet katalog ve çeşitli bilgilendirme formlarıyla birlikte 260 tl yerine sadece 84.99 TL’dir.

Farmasi üye ol‘an veya farmasi danışman ol‘an girişimci adayları bu paketler Farmasi ürünleri hakkında size fikir kazandıracak ve uygun fiyata deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Eğer sizde başlangıç paketlerimizi  deneyimleyip farmasi ile tanışmak isterseniz web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak  müşteri hizmetlerimizin size ulaşıp detaylı bilgi vermesini talep edebilirsiniz.