Farmasi Avantajları – Farmasi Kayıt | Farmasi Üyelik | Farmasi Katalog

Farmasi Avantajları

Bir evin ihtiyacı olan birbirinden farklı ürünleri tek bir marka da bulabildiğinizi hayal edin. Üstelik evinizin konforunda, kasa sırası beklemeden, online ve güvenli bir şekilde satın alacağınız bu ürünlerin bir de Türk markası olduğunu ve uygun fiyat segmentinde olduğunu hayal edin. Tüm beklentilerinizi karşılayacak olan Farmasi markası avantajları ile birlikte sizinle. İşte Farmasi avantajları;

 

-Farmasi’den sipariş verdiğinizde ürünler temiz içerikli ve güvenilir bir şekilde kapınıza kadar gelecektir. Tercih ettiğiniz ürünlerin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, fitalat, triklosan türleri bulunmayacaktır.

 

-Satın aldığınız ürünler hayvanlar üzerinde deney yapılmadan üretilmiştir.

 

-Farmasi %100 Türk markası olduğundan dolayı satın alacağınız ürünlerde aslında yerli sermayeye katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

 

-Farmasi’ye üye olarak ürünleri satın aldığınızda fabrika satış fiyatından satın almış olursunuz. Yani katalog fiyatından ürünleri %30, %40 daha indirimli fiyattan satın alma şansı elde etmiş olursunuz. Bu da hem aile bütçenize katkıda bulunmanıza fayda sağlayacak, hem de Farmasi’ye üye olduğunuz için Farmasi danışmanı ile yaptığınız alışverişlerde prim sisteminden faydalanmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin Farmasi’ye üye oldukdan sonra toplu bir sipariş verdiğinizde birbirinden farklı hediye ürünleri değerlendirebilir ve sepetinize ekleyebilir.

 

-Keza çevrenize Farmasi’yi anlattığınızda Farmasi’ye çevrenizdeki insanların tıpkı sizin gibi üye olmasını sağladığınızda aslında farkında olmadan kendi iş imkanınızıda yaratmış olursunuz. Çünkü Farmasi çevrenizdeki üye ağınızı genişlettikçe ve çevrenizdeki üye ağındaki insanların yeni üyeler eklemesi ile gitgide büyüyebileceğiniz ve kâr elde edebileceğiniz bir network şirketidir. Kendi işinizin patronu olabilir, satışlardan prim yolu ile kâr elde edebilir ve birbirinden farklı hediyelere sahip olabilirsiniz.

 

Siz de %100 Türk markası olan Farmasi’yi tercih ederek hem kendi iş istihdamınızı yaratın, hem de ürünleri fabrika satış fiyatından satın almanın keyfini çıkartın.