Yağlı ciltlerin kullanımına özel olarak üretilmiş Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz yıkama jeli cildin sebum dengesini düzenlemeyi, ciltte aktif sivilce oluşumu var ise minimuma indirmeyi ve ilerleyen dönemlerde sivilce oluşumunu engellemeyi vadeder. Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz yıkama jeli sabah ve akşam olmak üzere iki kere düzenli olarak kullanıldığında yağlı ciltlerin ekstra yağlanma problemini kontrol altına alır.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz yıkama jeli özellikleri

Çay ağacı yağının antiseptik ve antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri yayılmasını önleyen çay ağacı yağı içeriğini Dr. Cevdet Tuna yüz yıkama jelinde bulabilirsiniz. Yüz yıkama jeli, cildin yağ seviyesini dengelerken aynı zamanda aktif sivilce ve aknelerin kırmızılığını, kızarıklığını, şişkinliğini ve acısını almayı da hedefler.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz yıkama jeli kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere günde cildinizi iki kere temizleyebilirsiniz. Özellikle makyajınızı çıkardıktan sonra kalan kir ve yağ kalıntılarını çıkartmak veya günlük olarak dışarıdan geldiğinizde cildinizde biriken çevresel faktöre bağlı olan kirleri cildinizden arındırmak için idealdir.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz yıkama jeli 225 ml 1104075