Tonik kullanımı özellikle yağlı ciltler için olmazsa olmaz adımlardan biridir. Yağlı ciltlerin en büyük problemi olan gözeneklerin tıkanması, siyah nokta oluşumu ve sivilce problemi Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz temizleme toniği ile son buluyor. Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi yağlı ciltlerin kullanımına özel olarak üretilmiş ve geliştirilmiş bir seridir. Bu serinin içerisinde çay ağacı yağının mucizevi etkisine sahip yüz temizleme toniğini bulabilirsiniz. Çay ağacı yağı yüz temizleme toniği düzenli olarak kullanıldığında aktif sivilce oluşumu minimuma iner, ilerleyen dönemlerde düzenli olarak kullanıldığında gözenekleriniz sıkılaşır, siyah nokta oluşumu tamamen yok hale gelir. Siz de gözeneklerinizi daha sıkı, temiz ve duru bir şekilde görmek istiyorsanız tonik kullanımına önem vermelisiniz.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz temizleme toniği özellikleri

Çay ağacı yağının antiseptik ve antibakteriyel özelliğinden faydalanarak üretilmiş bu tonik yağlı ciltlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiştir. Cildinizi daha temiz, daha berrak, rengi eşitlenmiş ve gözeneklerinizi daha temiz bırakmak için atlamamanız gereken bir adım olarak mutlaka cilt bakım rutininize eklemelisiniz.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz temizleme toniği kullanımı

Cildinizi temizledikten sonra bir pamuk diskin üzerine bir miktar çay ağacı yağı yüz temizleme toniğini damlatarak tüm yüzünüzü özellikle te bölgenizi ve burun çevrenizi silin. Burun çevrenize biraz daha özen göstermelisiniz. Bu noktada en geniş gözenekler bulunmaktadır. Gözeneklerinizi sıkılaştırmak, cildinizin daha berrak ve temiz kalmasını sağlamak için günde bir veya iki kere kullanınız.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz temizleme toniği 225 ml 1104076