Yağlı ciltlerin en zorlandığı konulardan biri de ciltlerine uygun nemlendirici bulmalarıdır. Yağlı ciltlerin kullanımına özel olarak üretilmiş Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz kremi cildinizi ekstra olarak yağlandırmaz, aksine cildinizin sebum dengesini düzenleyerek gün içerisinde fazla yağ üretmesini engeller. Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisinin içerisinde yağlı ciltlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiş tüm cilt bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Yüz kremi ise yağsız formülü, çabuk emilen hafif yapısı, cildi ekstra yağlandırmaması ve çay ağacı yağının antibakteriyel özelliği ile zenginleştirilmesi ile mucizevi bir kremdir. Hem makyaj altına hem günlük kullanıma uygun bir kremdir.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz kremi özellikleri

İçerisine paraben, parfüm, sls, alkol, fitalat, triklosan türevleri bulunmadığı gibi çay ağacı gibi mucizevi bir içerikle zenginleştirilen krem günlük kullanıma oldukça uygundur.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz kremi kullanımı

Dilerseniz makyajın altına kullanabilir, Dilerseniz sabah veya akşam günde 2 kere olmak üzere temiz cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Cildinizin nem ihtiyacını karşılarken asla yağlandırmaz, özellikle te bölgesinde oluşacak fazla yağı kontrol altına alarak cildinizin daha mat ve duru görünmesine yardımcı olur.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz kremi 50 ml 1104077