Yağlı ciltlerin en büyük problemi olan saç derisindeki fazla yağlanma, sönüklük, yapışma probleminin yanı sıra hacimsizlik problemini çözmeye yardımcı olacak Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı şampuanı arındırıcı bir şampuandır. Saç derisinde biriken kir, yağ kalıntılarının yanı sıra sürekli kullanılan saç spreyi, kuru şampuan ve saç bakım ürünü kalıntılarınıda derinlemesine temizler. Düzenli olarak kullanıldığında yağlı saçlardaki fazla yağlanmayı kontrol altına alır ve saçlarınızın temiz kalma süresini uzatır. Saç derisini derinlemesine temizlerken kepek oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Çay ağacı yağının antiseptik ve antibakteriyel özelliğinden ilham alınarak üretilmiş bu şampuan yağlı saç derisi için birebirdir.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı şampuan özellikleri

İçerisinde paraben, parfüm, sls alkol, fitalat, triklosan türevleri bulunmayan ve temiz içerikli çay ağacı yağı özleri ile zenginleştirilmiş olan şampuan saç derinizin pH dengesini düzenler ve düzenli kullanımda saç derisinde biriken ölü derileri kir, yağ kalıntılarına ve saç bakım ürünü kalıntılarını derinlemesine temizler.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı şampuan kullanımı

Uzun saçlar iki kere köpürterek kullanabilir, kısa saçlar her duşta bir defa köpürtmek üzere iyice durulayarak kullanabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta parmaklarınızla saç derinize masaj yaparak şampuanı uygulamanızdır. Böylece saç derinizi derinlemesine temizlemesine yardımcı olmuş olursunuz.

Dr. Cevdet Tuna çay ağacı yağı şampuan 225 ml 1108170