Yoğunlaştırılmış formülü ile hassas ciltleri yatıştırmaya ve çevreden kaynaklı cilt kurumalarını önlemeye yardımcı olan %100 doğal aynısefa yağını Farmasi’de bulabilirsiniz. Farmasi Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağının birbirinden farklı kullanım alanları bulunmaktadır. İsterseniz direkt serum olarak gece yatmadan evvel tüm cildinize masaj yaparak uygulayabilir, isterseniz en sevdiğiniz cilt bakım kreminin içine karıştırarak iki kat yoğun formüllü nemlendirme sağlayabilirsiniz. %100 doğal formülü içerisinde paraben, parfüm, sls, alkol, fitalat, triklosan türevleri bulundurmaz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı özellikleri

%100 doğal aynısefa yağından oluşan bu mucizevi iksir damlalıklı bir yapıya sahiptir. İhtiyacınız kadar damlalıklı yapıdaki yağı avuç içinize alarak hafifçe ısıtın ve yüzünüze kompres şekilde masaj yaparak uygulayın. Gece ve gündüz kullanımına uygundur. Dilerseniz fondöteninizin içine bir iki damla karıştırarak daha aydınlık ve ıslak bitişli bir ten görünümü de elde edebilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı kullanımı

Cildinizdeki kurulukları gidermeyi hedefleyen, cildinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz mucizevi bir yağdır. Damlalıklı yapsı sayesinde kolay bir şekilde uygulanır, cilt bakımınızın vazgeçilmez adımı olarak yaşlanma belirtilerini minimuma indirir.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı 20 ml 1104132