Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı özlü yüz yıkama jeli özellikle kuru ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Aynısefa yağının mucizevi etkisi ile kuru ciltleri nemlendirmeyi onarmayı rahatlatmayı makyajdan, kir ve yağdan arındırmayı hedefler. Aynısefa yağlı yüz yıkama jeli cildinizi ekstra olarak kurutmaz. Bu yüzden cildinizde kuruluk, pul pul dökülme, egzamatik problemler var ise Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz yıkama jeli ile sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cildinizi kir ve yağ kalıntılarından arındırabilirsiniz. Bu süreçte cildiniz kurumayacak, gerilmeyecek, kaşınmayacak ve özellikle egzamatik problemlerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz yıkama jeli özellikleri

İçerisinde aynısefa yağı bulunduğundan dolayı cildinizi irite etmez, nemlendirir ve hafif formülü sayesinde yumuşacık bir cilt bırakır. İçerisinde paraben, SLS, alkol, fitalat, triklosan türevleri bulunmaz.

Kullanımı

Yüzünüzü hafif bir şekilde ıslattıktan sonra köpürterek tüm yüzünüzdeki kir ve yağ kalıntılarını giderebilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanınız.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz yıkama jeli 225 ml 1104149

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.