Kuru ciltlerin en büyük problemi ciltlerini yeteri kadar nemlendirememeleri, ne kadar nemlendirici sürerse sürsünler pul pul dökülmeyi engelleyememeleridir. Bunun en büyük nedenlerinden biri de nemsiz kalan cildin egzamaya dönüşmesi, ciltte iritasyona ve kaşıntıya neden olmasıdır. Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi içerisinde bulundurduğu değerli çiçek yağlarının özleri sayesinde kuru ciltleri derinlemesine nemlendirir, özellikle egzamatik pul pul dökülme ve kaşıntı problemlerine iyi gelir. Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi kuru ciltlerin kullanımına özel olarak üretilmiştir. İsterseniz gece yatmadan evvel tüm yüzünüze masaj yaparak uygulayabilir, isterseniz sabah makyajdan evvel cildinizi anında nemlendirerek makyajınızın daha güzel durmasını sağlayabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi özellikleri

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi içerisinde paraben, parfüm, sls, alkol, fitalat, triklosan türevlerini bulundurmadığı gibi değerli çiçeklerin yağlarını bulundurur ve cildi derinlemesine besler.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere temiz cildinize günde 2 kere uygulayarak cildinizin nemlenmesini, kuruluklarım giderilmesini ve özellikle makyaj altına kullanımda cildimizin pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı yüz kremi 50 ml 1109204

Farmasi ürünlerinin online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz