Vücudunuzda çatlakların, selülitlerin en önemli nedenlerinden biri de cildinizin nemsiz kalmasıdır. Yüzümüzü, ellerimizi hatta ayaklarımızı nemlendirmeyi unutmuyoruz. Peki ya vücudumuz? Özellikle kadınlarda yoğun kilo alıp verilen dönemlerde basen ve kalça kısımlarında çatlaklar meydana gelebilir. Bunun önüne geçmek için hafif formülü, hızlıca emilen, cildinizi derinlemesine nemlendiren, kuru görünümü alan ve cildinizi bakımlı, pamuk gibi yapan Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı vücut losyonunu tercih edebilirsiniz. Aynısefa yağı vücut losyonu tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Losyonun hafif yapısı sayesinde duştan çıktıktan sonra uyguladığınızda hemen emilir ve üzerinizi giymenize olanak tanır. Değerli çiçeklerin yağını içerisinde barındıran bu losyon aynı zamanda kuru ciltlerin egzamatik problemlerini de çözecek kadar yoğun bir nem vermektedir. Bu losyonu masaj yaparak bacaklarınıza, kollarınıza, boyun ve dekolte bölgenize uygulayarak çatlakların önüne geçin ve pamuk gibi bir cilde kavuşun. İçerisinde paraben, parfüm, sls, alkol, fitalat, triklosan türevleri bulunmadığı gibi temiz içerikli, aynısefa yağının mucizevi içeriğini taşıyan Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı vücut losyonunu banyonuzdan eksik etmeyeceksiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı vücut losyonu özellikleri

İçerisinde zararlı kimyasallar bulundurmadığından dolayı hamilelik döneminde bile rahatlıkla kullanılabilecek bir losyondur.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı vücut losyonu kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere ellerinizi, vücudunuzu günde 2 kere nemlendirirseniz çatlama probleminden tamamen kurtulacak hatta egzamatik ve pul pul dökülme probleminden de kurtulmuş olacaksınız.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı vücut losyonu 225 ml 1103221