Düzenli olarak gözeneklerinizin temizliğini yaptığınız halde cildinizi temizlediğiniz kir ve yağ kalıntılarından arındırdığınız halde gözenek problemi yaşıyorsanız o halde tonik kullanımını es geçiyor olabilirsiniz. Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı temizleyici yüz toniği cildinizin pH yani sebum dengesini düzenler, cildinizin ekstra olarak kurmasını engeller ve en önemlisi gözeneklerinizi daha derinlemesine temizleyerek siyah nokta ve akne oluşumunu engeller. Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı temizleyici yüz toniği özellikle kuru ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı temizleyici yüz toniği kullanımı

Cildinizi temizledikten sonra bir miktar pamuğa Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı temizleyici yüz toniğini dökerek cildinizi silin. Cildinizi kir ve yağ kalıntılarından daha derinlemesine arındıracak ve göreneklerinizin daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca düzenli kullanımda cilt lekelerinden kurtulabilir, gözeneklerinizin içine kir ve yağ dolmasını engellemek için gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı temizleyici yüz toniği özellikleri

İçerisinde paraben, parfüm, sls, alkol, fitalat, triklosan türevleri bulunmaz. Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi irite etmez, cildi yumuşacık bırakır.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı temizleyici yüz toniği 225 ml 1104144

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.