Pul pul dökülen bir saç derisine sahipseniz ve özellikle saç derinizde kepeklenme problemi yaşıyorsanız nem veren, saç derinizi kurutmayan şampuanlar kullanmanız gerekiyor. Bunun için Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı kullanabilirsiniz. Saçınızı nazikçe temizleyen ve ipeksi bir parlaklık kazandıran Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı kuru saç derisini rahatlatır, kaşıntıyı alır ve derinizde bulunan egzamatik problemleri gidermeye yardımcı olur.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı özellikleri

İçerisinde paraben, parfüm, sls, alkol, fitalat, trikosan türevleri bulunmayan Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı saç derisini rahatlatır, nefes almasına yardımcı olur. Saç derisindeki pullanmayı, kaşıntıyı, kepeklenmeyi giderir ve düzenli kullanımda saçlarınızın daha nemli daha yumuşak kalmasına yardımcı olur. Sert, zor şekil alan, taradıkça kopan, güçsüz, mat saçlarınız var ise o halde Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı tercih etmelisiniz. İçerisinde bulunan değerli yağlar sayesinde saçlarınızın ışıl ışıl parlamasına, eski sağlığına geri kavuşmasına ve yumuşacık kalmasına yardımcı olacaktır.

Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı kullanımı

İyice ıslattığınız saç derinize masaj yaparak uygulayın. Saç derinize parmaklarınız ile masaj yaptıktan sonra şampuanı bir iki dakika saçınızda bekletiniz. Bu süreçte saçlarınızdaki kir ve yağ kalıntıları tamamen çözülecektir. İyice duruladıktan sonra eğer yeterli miktarda buluyorsanız durulamayı bitirebilirsiniz. Fakat uzun ve gür saçlarınızı var ise ikinci köpürtme işlemini de yapabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı 225 ml 1808177