Ekstra kuru ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsam en kuru bölgelerdeki, en hassas bölgelerdeki iritasyonları bile onarmaya yardımcıdır. Özellikle dirsek, diz, ağız kenarları veya vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan ciddi kuruluklar için Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsamı tercih edebilirsiniz. Cildinizin yoğun nem ihtiyacını karşılayan Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsam aynı zamanda dudak çatlaklarında, ayak ve topuk çatlaklarında, tırnak kenarındaki kuruluklarda da kullanılabilir. Yoğun bir formüle sahip olduğundan dolayı uzun süre gidecek bir üründür.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsam özellikleri

Balm kıvamında olduğundan dolayı vücudunuzun ısısı ile eritip hafif bir şekilde uygulama yaptığınız da yoğun bir nem verir ve daha büyük bir alana yayılarak bereketli bir şekilde uzun süre kullanmanıza imkan tanır. Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsamı gece yatmadan evvel ayaklarınıza yoğun şekilde uygulayarak üzerine çorap giyerseniz bütün çatlaklarınızın giderildiğini fark edeceksiniz. Aynı şekilde dudaklarınıza uygulayabilir, dirseklerinize ve kol kenarındaki kuruluklara kısacası vücudunuzun her yerindeki kuruluklara uygulayabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsam kullanımı

İhtiyacınız olan bölgeye dilerseniz yoğun, dilerseniz hafif bir şekilde uyguladıktan sonra emilmesini bekleyin. Düzenli kullanımda etkisini daha fazla hissedeceğinizi unutmayın.

Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsam 110 ml 1109083