Cildinizde kaşıntı problemleri yaşıyorsanız, cildinizi gergin, kuru, mat hissediyorsanız ve en önemlisi kuruluktan oluşan kaşıntı, egzama problemleri yaşıyorsanız o halde kuru ve hassas cildinize uygun olarak üretilen Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jeli ile tanışın. Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jeli cildinizi ekstra olarak kurutmaz. Hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur. İçerisinde değerli çiçeklerin yağlarını barındırdığından dolayı cildinizi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda temizlik hissini yaşamanıza yardımcı olur. Mis gibi kokusu ile duş sırasında ferahlamanızı, temizlenmenizi ve tazelenmenizi sağlar.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jeli özellikleri

İçerisinde paraben, parfüm, sls, alkol gibi zararlı kimyasallar bulunmadığı için hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jeli kullanımı

Duş sırasında köpürttüğünüz lifinize bir miktar Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jelini dökerek tüm vücudunuzun temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Hem mis gibi kokusu ile hem de ardından bıraktığı ipeksi yumuşaklık ile vazgeçilmeziniz olacaktır.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jeli 225 ml 1108178