Geceleri cildimiz 2 kat daha fazla onlarıma girer ve tıpkı organlarımız gibi dinlenerek ertesi güne daha dinç bir şekilde uyanmanıza yardımcı olur. Hal böyle olunca gece cilt bakımı yapmak çok daha etkili bir yöntemdir. Farmasi bunun için ürettiği aynısefa ve avokado yağlı nem maskesini kuru ciltlerin kullanımına sunuyor. Kuru ciltlerin en büyük problemi olan pullanma, kaşıntı, kızarıklık ve deride döküntü problemini Dr. Cevdet Tuna aynısefa ve avokado yağlı nem maskesi ile giderebilirsiniz. Bu maske sayesinde cildiniz neme doyacak ve sabaha nemlenmiş pamuk gibi bir cilt ile uyanacaksınız.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa ve avakado yağı nem maskesi özellikleri

İçerisinde avokadonun besleyici yağı ve aynısefa çiçeğinin değerli yağı bulunan bu maskeyi gece yatmadan cildinize uyguladığınızda sabaha pamuk gibi nemlenmiş bir cilt ile uyanacaksınız. İçeriğinde paraben, parfüm, alkol, SLS, fitalat, triklosan türevleri bulunmadığı gibi temiz içeriği sayesinde en hassas ciltlerin kullanımına bile uygundur.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa ve avokado yağı nem maskesi kullanımı

Temiz cildinize masaj yaparak ince tabaka halinde tıpkı krem sürer gibi uygulayın. Sabaha kadar cildinizde kalmasını sağlayın. Sabah uyandığınızda cildinizi durulayarak günlük rutininizi tamamlayın. Haftada iki veya üç gün kullanımı Uygundur.

Dr. Cevdet Tuna aynısefa ve avokado yağı nem maskesi 50 ml 1104146