Cildinize maske uygulamadan önce cildinizi maskeye hazırlamak, gözeneklerinizi biraz daha genişleterek maskenin derinlemesine inmesini sağlamak için Dr. Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serumu kullanmalısınız. Dr. Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serum yüzünüzü temizledikten sonra uygulayabileceğiniz ve uyguladıktan sonra gözeneklerinizin biraz daha geliştirmesine yardımcı olacak bir üründür. Gözenekleri yumuşatarak açar, derin gözeneklerdeki yağları ve ölü hücreleri mıknatıs gibi yüzeye çeker. Böylece uygulayacağınız maske etkisini ikiye katlayacaktır.

 

Dr. Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serum özellikleri

İçerisinde aktif karbon özleri bulunan maske öncesi serum mıknatıs etkisi ile siyah noktalarınızı ve beyaz noktalarınızı yüzeye çekerek maske ve diğer cilt bakım ürünlerinin daha fazla etki etmesine yardımcı olur.

 

Dr. Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serum nasıl kullanılır?

Burun bölgeniz başta olmak üzere diğer geniş gözenekli ve siyah noktalı bölgelere parmaklarınız yardımıyla hafif bastır çek hareketlerle uygulayınız. Ardından diğer cilt bakım rutinlerinize geçiş yapabilirsiniz. Dr. Cevdet Tuna aktif karbon maske öncesi serum 30ml 110 41 50.

 

Farmasi Dr. Cevdet Tuna cilt bakım ürünlerini ve diğer tüm Farmasi ürünlerini sayfamızdan online güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.